Ubytovanie

Ubytovanie sa nachádza v zrekonštruovanom dedinskom dome s troma izbami (v každej sa nachádza 1 manželská posteľ), 2 kúpeľňami s WC a sprchovými kútmi, práčkou a obytnou halou s kuchynským a jedálenským kútom. Kuchynský kút je plne vybavený na prípravu jednoduchých jedál (dvojplatnička, chladnička s malou mrazničkou, varná kanvica, hrnce, panvica, kuchynské náradie, príbory). V celom objekte je dostupné wi-fi pripojenie na internet. Prístelky sú riešené rozkladacím gaučom v obývačke a vysúvacím matracom v jednej z izieb.

Dom je situovaný v centre dediny Poráč. Prístup autom je možný celoročne s 3 parkovacími miestami na pozemku chalupy alebo viac-menej neobmedzeným parkovaním na verejnom parkovisku obce priamo pred chalupou. Celé ubytovanie sa nachádza na poschodí domu. Prízemie tvoria naše súkromné ubytovacie priestory, v objekte ale nikto nebýva a počas vášho pobytu sú tieto priestory vždy prázdne.

Príjemne si oddýchnuť môžete v záhradnej časti s prístreškom – Šmikňou, kde je pripravené sedenie so záhradným krbom s možnosťou grilovania. Súčasťou Šmikne je miniskanzen s vystavenými exemplármi domáceho, poľnohospodárskeho a kováčskeho náradia typického pre dedinu Poráč alebo región Spiš.

Prístrešok má kapacitu ca. 10 osôb, je v ňom zavedená pitná voda a elektrický prúd. Pred prístreškom si môžete pripraviť chutný guláš, radi poskytneme kotol so stojanom. V záhrade a sade rastú rôzne druhy ovocia a byliniek, ponúknite sa. Na úschovu lyží, sánok a bicyklov môžete využiť priestory drevárne, umiestnenej za chalupou.

Ponúkame možnosť self check-in, nemusíte si teda robiť starosti s časom príchodu.

Rezervujte si ubytovanie hneď!

Chalupa & záhrada